Ercan Araç Kiralama - Kıbrıs Rent A Car

Car Hire Dates

Car Receipt Date
Car Delivery Date

Personal Information

Receiving Loc. / Time
Delivery Loc. / Time
Name - Surname
E-Mail
Phone

Confirmation

Name - Surname
Phone
E-Mail
Car
Tatal Day
Rental Price
Purchase / Date - -
Delivery Place / Date - -
İletişim Formu Personeli
Mustafa
Phone: 0 533 889 17 79
E-Mail: info@ercanarackiralama.com
İletişim Formu Personeli
Recep
Phone : 0 533 889 17 78
E-Mail : info@ercanarackiralama.com

Our Most Rented Vehicles

 

Ercan Araç Kiralama


 

Ercan Araç Kiralama, Kıbrıs Araç Kiralama şirketleri arasında lider olmuş EVA LTD kuruluşudur. 2015 tarihinden hizmet vermeye başlayan Ercan Araç Kiralama, kaliteli ve güvenilir hizmet ilkesi ile yola çıkmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Dürüst Çalışma ilkesini benimsemiş olan Ercan Araç Kiralama, kısa ve uzun vadede araç kiralama hizmetlerinde sunmaktadır. Şirketimiz rezervasyon yapan müşterilerimize araçlarını talep edildiği zaman ve saatte alacakları yerde bulundurmaktadır. Size sadece rahat ve konforlu bir tatil keyfi çıkarmak kalıyor. Şirket Politikamız gereği müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli olduğu için 7 / 24 kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Ercan Araç Kiralama olarak, Ercan Havalimanın’da veya Girne’de bulunan ofisimizden istenildiği zaman araç kiralama veya transfer yapılabilirsiniz. Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde rent a car denilince akla gelen ilk isim Ercan Araç Kiralama’dır. Kıbrıs’ta şirketlerinde Araç Kiralama konusunda tercih ettiği, marka olmaktan gurur duyuyoruz. Araç Filomuz her bütçeye hizmet verecek şekilde güncellenmeye devam etmektedir.

Kıbrıs’ta Araç Kiralama işlemlerinde, araç kiralayan kişilerin kendi ülkelerinde geçerli Sürücü belgesi veya “Uluslar arası sürüş iznine” sahip olması gerekmektedir. KKTC'de Araç Kiralama yapacak kişilerin 25 yaşından gün almış veya minumum 5 yıllık ehliyeti olması gerekir.

Ercan Araç Kiralama bünyesindeki Araçlarımız için özel fiyat ve kampanyalarımızdan yararlanmak isterseniz güncel lütfen websitemizi takip ediniz. Araç fiyatlarımız sezonluk dönemlerde değişiklik gösterebilir. Kiralama işlemlerinde araç teslim alınırken ödeme işlemi yapılır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini ziyaret eden müşterilerimiz için araç kiralama işlemlerinde, Tüm hizmetlerimiz ödediğiniz ücrete dahildir.

+
Misyonumuz

Ercan araç Kiralama olarak hedefimiz Kıbrıs’ta, araç kiralama sektörünün gelişmesi ve kalite standartlarının yükseltilmesidir.

+
Vizyonumuz

Hergün genişleyen müşteri portföyümüz ile koşulları ve son gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir şirket olmak,

Kalite ve Güvenilirliği, tüm müşterimiz için ilke edinen,

Araç Kiralamadan önce ve kiraladıktan sonra müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Ercan Araç Kiralama Kıbrıs’ta sektöründe kaliteli, güvenilir, yenilikçi ve sürekli yenilenen filosuyla araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Sağlam adımlarla ve memnun müşteri portföyü ile yükselişini sürdürmektedir.

F.A.Q.

No, all our cars are right-hand steering, right-hand drive vehicles are more suitable for your safety in terms of being safer on the traffic because of the traffic on the left in the TRNC. Turkish Republic of Northern Cyprus Road Map You can find the TRNC road map which you have rented from Eva Rent a Car free of charge for your use.
Yeah. The license of the Republic of Turkey and the foreign driver's licenses are valid for the duration of the visa granted to the TRNC. Anyone who comes to TRNC as a tourist is valid during his / her visa. Only those who work, study or have a residence permit in the TRNC are required to show their country qualifications in their TRNC license. So if you come to the island as a short-term tourist, your driving license is valid.
No, due to insurance conditions, only the rented person can use the vehicle, and the second driver must be included in the rental contract in order to use the vehicle.
Our company policy and insurance conditions require that the person leasing the vehicle must be at least 25 years old and not a student.

Places to Visit

Historical
Girne Kalesi

Girne

Girne Kalesi

Beach
Alagadi Plaj

Girne

Alagadi Beach

Historical
Bellapais Mastır

Girne

Bellapais Mastır

Beach
Altınkum Plaj

Karpaz

Altınkum Beach

Historical
St. Hilerion Kalesi

Girne

St. Hilerion Kalesi

Restaurant
Hourbour

Girne

Hourbour

Historical
Lala Mustafa Paşa Camii

Gazi Magosa

Lala Mustafa Paşa Camii

Historical
Salamis Harabeleri

Gazi Magosa

Salamis Harabeleri

Historical
Kantara Kalesi

Gazi Magosa

Kantara Kalesi

Historical
Apostolos Andreas Manastırı

Karpaz

Apostolos Andreas Manastırı

Historical
Büyük Han

Lefkoşa

Büyük Han

Historical
Mavi Köşk

Çamlıbel

Mavi Köşk

Sightseeing Tours

Konumuz

Contact

 

Customer Representative

Personel Fotoğrafı
Mustafa
Phone: 0 533 889 17 79
E-Mail: info@ercanarackiralama.com
 
Personel Fotoğrafı
Recep
Phone: 0 533 889 17 78
E-Mail: info@ercanarackiralama.com
 

Address: Ercan Havaalanı Dış Hatlar Çıkış Girne/KUZEY KIBRIS

Phone:+90 (392) 444 71 71

Mail Address:info@ercanarackiralama.com


Contact Form